Samochód w zimie – ciepłe podróże

Posted by nl-uzytkowanie on 22 grudnia 2017as , , ,

Teraz, kiedy znowu zaczęła się u nas zima, każdy kto posiada samochód docenia go jeszcze bardziej. Nie ma bowiem nic gorszego niż wyczekiwanie na zimnym przystanku autobusowym aż przyjedzie nasz tramwaj czy samochód. Wiadomo też jak to bywa z komunikacją miejską szczególnie w zimie.

Niestety często zdarzają się duże spóźnienia, a niektóre autobusy na przykład w ogóle nie przyjeżdżają. Jest to uciążliwe, szczególnie jak jeszcze mamy spory kawałek do przystanku i marzniemy już po drodze, a później jeszcze na oczekiwaniu na przyjazd komunikacji miejskiej.

Oczywiście jeśli mamy samochód, ale nie mamy garażu, to często musimy najpierw zeskrobać szyby i odśnieżyć cały samochód, ale nie musimy później marznąć w oczekiwaniu na transport. Możemy też na spokojnie wyregulować sobie temperaturę w środku do własnych potrzeb. Często bowiem w komunikacji jest bardzo gorąco i jesteśmy narażenie na bardzo dużą zmianę temperatur co nie jest ani przyjemne, ani też zdrowe. Dlatego każdy kto ma samochód jest w dużo lepszej sytuacji głównie, kiedy przychodzą chłodniejsze dni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *